0 800 209 282
UA
RU
Код: 58704
Артикул: HW10

Бездротовий миючий пилосос Jimmy HW10

Немає в наявності

Колір: Чорний

Розумний датчик забрудненості: Є

Прибирання килимів: Так

Спосіб самоочищення: Миття щіток та сушіння гарячим повітрям

Наявність знімного пилососа: Зі знімним пилососом

Ключові характеристики
Характеристики
Живлення
Живлення
Обсяг пилозбірника пилососа
Обсяг пилозбірника пилососа
Потужність всмоктування
Потужність всмоктування
Обсяг резервуара для води
Обсяг резервуара для води
Площа прибирання
Площа прибирання
Тип прибирання
Тип прибирання
banner
Ручний миючий пилосос із акумулятором Jimmy HW10
Дизайнерський та потужний пилосос для щоденного прибирання значно спростить ваші завдання, полегшить використання та зробить процес очищення непомітним та нескладним. Чистить м'які меблі, робить глибоке очищення килимом і миє підлогу. Відмінні особливості:
 • Потужний всмоктування 18 кПа
 • Час роботи від одного заряду 70 хвилин
 • Автоматичне цифрове регулювання потужності
 • Сушіння очищувального ролика
 • Самоочищення після збирання
 • Вбудований OLCD екран
 • Голосові нагадування
Більш ретельне очищення вздовж стін та біля меблів
Продумана та ексклюзивна щітка дозволяє проводити прибирання вздовж лінії стін. Пил і сміття не залишаться у найвужчих місцях і щілинах, пилосос збере все до останньої порошинки.
descr img
Самоочищення вимагає лише одного натискання
Натиснувши одну кнопку після збирання пилосос самостійно проведе самоочищення валика, що чистить, промиє повітряний трубопровід, залишивши ваші руки в чистоті. Регулярне самоочищення пилосос дозволить уникнути утворення неприємних запахів після збирання.
descr img
Валик завжди чистий, сухий і готовий до роботи
Щіточний валик самоочищується після кожного збирання і висушується за допомогою вбудованої допоміжної системи, що запобігатиме освіті грибка або плісняви на щітці.
descr img
Потужність всмоктування не має меж
Безщітковий двигун Jimmy має потужність 350 Ватт, за рахунок чого досягається потужне всмоктування повітря 18 кПа. Цього із запасом вистачить для збирання найдрібніших частинок пилу у важкодоступних місцях у будинку.
descr img
Тривалий час роботи від змінного акумулятора
Змінний блок акумуляторів має достатню ємність для безперервного прибирання протягом 70 хвилин від одного повного заряду. Змінна конструкція дозволяє використовувати кілька акумуляторів, якщо потрібно більший час роботи та прибирання. У кожному блоці зібрано 7 осередків ємністю 3800 мАг. При природній деградації акумуляторів замінити змінний блок не складе великих зусиль.
descr img
Вбудований екранний блок із технологією OLCD
Акуратно вбудований у корпус пилососа екранний блок безперервно відображає потрібну для користувача інформацію протягом усього прибирання. Це інформація про стан заряду акумулятора, нагадування про необхідність проведення технічного обслуговування та поточний режим роботи пилососа.
descr img
Потужність підлаштовується автоматично
Залежно від покриття для підлоги цифровий блок управління автоматично вибирає необхідну потужність всмоктування, що дозволяє більш ефективно застосовувати пилосос на різних типах покриття і правильніше витрачати заряд акумуляторного блоку живлення.
descr img
Дизайн та зовнішній вигляд девайсу
Компактний та легкий акумуляторний пилосос має розбірну конструкцію, але його також зручно зберігати на комплектній док-станції одночасно заряджаючи його. Змінні насадки легко кріпляться та знімаються для різних типів прибирання. Пилосос для прибирання та миття підлоги легко перетворюється на компактний пристрій для очищення як корпусних так і м'яких меблів.
descr img
Комплект поставки та змінні насадки
Різноманітність насадок, що йдуть в комплекті, дозволяють виконувати різні види прибирання в будинку.Види змінних комплектних насадок та комплект:
 • Щітка для глибокого очищення килимових покриттів
 • Щілинна насадка
 • Щітка для чищення
 • Щітка для меблів
 • Концентрований засіб для чищення
 • База для зберігання та зарядки
 • Мережевий адаптер живлення
Комплект поставки дійсно об'ємний і дозволить кожній господині та господареві робити прибирання та підтримувати своє житло в чистоті швидко, ефективно та зручно.
banner